Anasayfa > Hizmetlerimiz > Ramazanda Catering Hizmeti

Çoğunluğunu müslüman insanların oluşturduğu ülkemizde her yıl Ramazan ayında oruçlar tutulur, iftar yemekleri yenilir. İşte yemek anlamına gelen  catering işletmeleri ise Ramazan ayında daha az bir hizmet göstermektedir. Tabiki talebe göre Ramazan aylarında da hizmet veren AK-ER CATERING  sizin her türlü gıda hizmetinize yardımcı olmaktadır. Ayrıca  AK-ER CATERING  Ramazan ayında da iftar yemeği hizmeti de vermektedir. Toplu bir şekilde verilecek olan iftar yemekleri için AK-ER CATERING  firmasından yardım alabilirsiniz. AK-ER CATERING  Ramazan aynının değerlerine uygun olarak ramazan sofralarına yakışır servis ve hizmetiyle sizin yanınızdadır

Kurumsal etkinliklerde catering

Bazı kurumsal ve büyük firmalar yıl boyunca çeşitli kutlamalar ve organizasyonlar düzenlerler. Bayii toplantıları, moral geceleri, bayram kutlamaları ve benzeri tarzdaki organizasyonlarda misafirlerine prestijli bir yemek ve servis sunmak isterler.

Bu servis ve yemek hizmeti ister istemez akıllara catering kelimesini getirir. Çünkü bugüne kadar yapılan en iyi yemek organizasyonlarının altında hep  AK-ER CATERING firmasının  imzası bulunmaktadır.

AK-ER CATERING   kurumsal firmalara hem prestij getirir hem  de mali açıdan kolaylıklar sağlarlar

 

Bize Ulaşın

0 312 343 16 66

MERKEZ: YENİÇAĞ MAH.RAGIP TÜZÜN CADDESİ 115/1 YENİMAHALLE /ANKARA

Copyright 2021 - AK-ER CATERING