Anasayfa > İhaleler > Aşırı Düşük Teklif Sorgulama

AŞIRI DÜŞÜK TEKLİF SORGULAMA

Kamu ihale mevzuatının en zorlu süreçlerinden birisi aşırı düşük teklif sorgulama işlemidir. Firmaların tekliflerinin yapılan değerlendirme sonucunda idarece aşırı düşük olarak belirlenmesi, firmaların aşmaları gereken çok zorlu ve riskli bir engeldir. Firmaların bu durumda ihalede avantaj sağlamaları ve hatta ihaleyi kazanmaları aşırı düşük teklif savunmalarının mevzuata uygun bir şekilde en küçük bir eksik ve kusur olmadan hazırlanmasından geçmektedir.

AK-ER olarak hizmet ihaleleri ve yapım işlerinde aşırı düşük teklif savunması GARANTİLİ olarak hazırlanmaktadır. Bütün süreçler doğru ve eksiksiz yönetilerek firmaların önündeki bu büyük engelin aşılması sağlanmaktadır.

Hazırlanması gereken savunma dosyasında sunulması gereken tüm evraklar ve savunma yazıları AK-ER uzman ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Kısıtlı sürede yapılması gereken bu savunmanın işinin ehli bir ekip tarafından hazırlanması büyük önem arz etmektedir.

Günümüzde yapılan savunmaların yaklaşık %90’ının yetersiz bulunarak kabul edilmediği hatta firmaların bu durumda savunma bile vermekten vazgeçtiği düşünülürse, aşırı düşük teklif savunmasının doğru ve eksiksiz olarak hazırlanması, teklif sıralamasında 3. hatta 4. sıradaki firmalara bile ihaleyi kazanma şansı sunmaktadır.

AK-ER olarak uzman ekibimizle aşırı düşük teklif savunmalarını GARANTİLİ olarak sizler adına hazırlamaktayız. Savunmanın kabul edilmemesi durumunda alınan ücretin tamamı iade edilmektedir. Mutlaka uzman ekibimizle görüşerek bilgi alınız.

Bize Ulaşın

0 312 343 16 66

MERKEZ: YENİÇAĞ MAH.RAGIP TÜZÜN CADDESİ 115/1 YENİMAHALLE /ANKARA

Copyright 2021 - AK-ER CATERING